top of page

HİZMETLERİMİZ

Risk Yönetimine bütünsel yaklaşım.

Bütün risklere karşı kapsamlı bir yaklaşım ve çözümler üretmek uzun vadede faydalı olmaktadır.

Doğru analiz ve Risk Yönetimi sonucunda yapılacak bir sigorta, belirsizliklerin yaratabileceği zararları karşılamayı sağlar.

Tüm fiziki riskleriniz yanı sıra can ve sağlık riskleriniz, buna ilaveten ticari alacak gibi her türlü riskinize bir bütünsel risk analizi sonrasında korunma ve sigorta çözümü mümkündür.Rekabetin her geçen gün arttığı bir Dünyada, hem ticari hem finansal riskler ile karşı karşıya kalmaktayız.

Diğer firmalara veya kişilere göre farklı olmak ve önce davranmak gücünüzü arttırır.
Özel hayatta olduğu gibi, iş hayatında her olayın bir gerçekleşme ihtimali vardır, bu ihtimale risk denilir.
Yatırım veya Ticaret yaparken amaç bir katma değer ve kâr elde etmek ise, bazı riskler arındırılarak yapılmalıdır yoksa kumardan farkı olmaz.


Firmalara ve şahıslara Risk Yönetimi çerçevesinde Hedging/Korunma sistemleri.

Risk yönetimi, Türev ürünler ve ticaret uzmanlığımız, fiziksel emtia piyasalarındaki derin bilgilerimiz ile birleştiğinde, Müşterimizin özel ihtiyaçlarına hizmet edecek riskten korunma stratejileri belirlememize izin verir. Deneyimlerimiz ve bağımsızlığımız, Müşterilerimize her zaman rekabetçi, verimli ve şeffaf bir hizmet sağlamaktadır.


Uluslararası Ticaret Danışmanlığı

Risk Yönetimine ek olarak 1995 yılından beri biriken tecrübe ile Ticaret alanında çalışma yapan şahıs ve firmalara danışmanlık vermekteyiz. Bunun içerisinde INCOTERMS kuralları çerçevesinde yapılabilecek hem ticari, hem lojistik hem de nakliye işlemleri mevcuttur.


Proje bazlı çalışmalar

Sadece uzun vadeli değil, hazırlanan projelerde gerek duyulan Risk Yönetimi yapıları, önerileri, uygulamaları ve bunların takipleri için hizmet verilir. Malumdur ki bir yatırım bitene kadar, inşaat veya sanayi girişimleri gibi, belirli bir Korunma yapısına ihtiyaç olabilir.


Eğitim

Finansal Korunma – Hedging sistemlerini önermek ve uygulamak her ne kadar tecrübe gerektirse de, Kurumlara ve Bireylere özel eğitimler verilerek ileriye dönük Korunma sistemleri üzerine temel bilgiler sağlanmaktadır.

Businesswoman in white
Hizmetlerimiz: About
bottom of page